Eski “Şeytan” Elizabeth Hurley Instagram’da Paylaştığı Sauna Pozuyla Ortalığı Yaktı Geçti!

Sinema, moda ve modellik dünyasında iddialı tarzıyla hemen hemen herkesin dikkatini çeker Elizabeth Hurley. Filmleri, aşkları bir yana 58 yaşındaki oyuncu günümüzde sosyal medyada paylaştığı pozlarla adeta ortalığı yıkıyor desek yeridir. İşte yine o pozlarından biri karşınızda!

Magazin dünyasında sempatisi, güzelliği ve oyunculuğula herkesin dikkatini çeken bir isim Elizabeth Hurley.

Şimdilerde 58 yaşında olan Hurley, 1980’li yıllardan beri rol aldığı dizi ve filmlerle biliniyor. 2000 yapımı Bedazzled filmindeki Şeytan rolü ise bugün herkesin hafızalarında yer alıyor.

Film, televizyon ve moda dünyasında çok konuşulacak işlere imza atan Hurley’in adını magazin dünyasında en çok gündeme getiren ise bir dönemler Hugh Grant ile yaşadığı aşk olmuştu.

Ayrıca geçtiğimiz aylarda oğlu Damien Hurley’in ‘Strictly Confidential’ adlı erotik filminde yer alması da sinema dünyasında epey bi’ konuşulmuştu.

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Elizabeth Hurley, yaşına rağmen hâlâ güzel olan fiziğiyle görenleri bir daha baktıracak Instagram pozları paylaştı.

Fiziği ve enerjisiyle sosyal medyadaki hayranları tarafından çok beğenilen Hurley’in Tayland tatili pozları adeta ortalığı yıktı geçti.

Instagram’da yaklaşık 3 milyona yakın takipçisi olan Hurley’in sauna pozu hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Hayranları “58 yaşındaki bir kadın için hiç fena değil”, “Kim yaşını takar ki?”, “Güzelliği akıllara durgunluk veriyor”, “Ondan daha genç olanlar utansın” ve “Fotoğrafa bayılıp beyin sarsıntısı geçirdim, hastane masraflarımı ödeyin” gibisinden birbirinden ilginç yorumlar yaptı.

Siz Elizabeth Hurley’in sauna pozuna ne diyorsunuz? Yorumlara buyrun…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x