İlk Kez Girdiğin Bir Ortamda Cinsel Enerjini Yüksek Gösterecek 11 Küçük Detay

İstersek hepimiz karşı tarafın ilgisini çekecek o gizemli güce sahip olabiliriz. Arzu genellikle gizemli ve öznel olsa da denenmiş birkaç yöntemi kullanarak çekici olmak tamamen senin elinde!

O halde hemen, baştan çıkarmak istediğin kişi üzerinde denerken zevkten dört köşe olacağın taktikleri anlatmaya koyulalım! ?

1. Kendine güven.

Öz güven her şeyin anahtarıdır. Yani sadece biraz kendine güvenle yıkamayacağın algı yok. Dolayısıyla başkası için cinsel açıdan çekici olmak için öncelikle işe kendine inanarak başlamalı ve reddedilme gibi olumsuz duygulardan arınmalısın. Çünkü ancak kendini kabul edersen başkaları da seni böyle kabul eder! ?

2. Mizah anlayışın olsun.

İnsanlar gülmekten ve keyifli vakit geçirmekten hoşlanır. Bu nedenle başkalarını güldürecek seviyede zekice bir mizah anlayışına sahip olursan etrafındaki herkesi etkileyebilirsin. Bunun için öyle sürekli komiklikler ve şakalar yapmana da gerek yok. Aksine biraz kendine gülmeyi ve insanları gülümsetmeyi bilmelisin. Bu arada unutmadan söyleyelim, karşındakinin esprilerine gülmeyi de ihmal etmemelisin. ?

3. İlgili ol.

Birini etkilemek istiyorsan işe önce onunla ilgilendiğini belli ederek başlasan iyi olur. Çünkü kimse, sen ona ifade etmediğin sürece ne hissettiğini bilemez ve karşısında soğuk biri olduğunda ondan pek fazla etkilenemez. Halbuki biraz ilgili olsan ve ona nelerden hoşlandığını, neler yaptığını sorsan kısa sürede geri dönüş alabilirsin. ?

4. Gizemli davran.

Ona karşı cana yakın davranırken ve espriler yaparken dikkat etmen gereken en önemli konu, işi fazla abartmaman ve arkadaş bölgesine girmemen. Bunun için de işe biraz gizem katmayı deneyebilir, her aramada ulaşılır olmamayı veya her soruya yanıt vermemeyi tercih edebilirsin. Bu taktiğin işe yarayacağından hiç şüphen olmasın çünkü merak her zaman iyidir. ?

5. Giyimine özen göster.

Çekici bir kişilik önemli olsa da ne yazık ki tek başına işe yaramaz. Bu etkileyici özelliği güzel ve özenli kıyafetlerle desteklemen gerekir. Onun etrafındayken giyimine özen gösterdiğinde, onun gözünde her defasında çok daha etkileyici birine dönüşürsün. ?

6. Kırmızıdan korkma.

Eğer artık çekiciliği son aşamasına çıkarmak istiyorsan kırmızıyı hayatına daha fazla dahil etmelisin. Baştan aşağı kırmızı giyinmek senin için fazla iddialı olabilir ama her zaman ufak aksesuarlarında veya kullandığın ruj renginde tercihini kırmızıdan yana yapabilirsin. Biliyorsun, kırmızı en çekici renk ve sana kendini çok daha çekici hissettirecek. ❤️

7. Egzersiz yap.

‘Egzersiz yapmanın çekicilikle ne alakası var?’ diyorsan, önceki maddelere bir daha bakmanı öneririz. Çünkü birini etkilemenin en temel yolu kendini etkilemekten geçer ve düzenli egzersiz, vücudunu daha fit hale getireceğinden arzuladığın fiziğe sahip olmanı kolaylaştırır. Haliyle kendini daha güzel hisseder ve bu ışığı her an üzerinde taşırsın. Hem de hiç farkında olmadan! ✨

8. Sağlıklı beslen.

Unutma, kendi bedenine ve sağlığına yaptığın her yatırım aynı zamanda diğerleri için daha çekici bir insan olmanı sağlar. Çünkü kendine ne kadar değer gösterir, kişisel ihtiyaçlarına ne kadar vakit harcarsan bunun karşılığını da o kadar iyi alırsın. Mesela sağlıklı beslenip spor yaptığında, cildin ışıl ışıl parlar ve vücudunda endorfin salgılanır. Bu da insanların senden daha fazla etkilenmesini sağlayacağından girdiğin ortamda bakışları üzerine çekmene yardımcı olur. ?

9. Arkadaşlarınla takıl.

Sosyallik, çekici olmakta önemli bir kriterdir. Arkadaşlarınla birlikte keyifli vakit geçirdiğini göstererek aslında ona ihtiyacın olmadığını, kendi haline de gayet mutlu olduğunu vurgularsın. Bu da ne kadar öz güven sahibi olduğunu bir kez daha kanıtlar ve onun senden daha fazla etkilenmesini sağlar. ?

10. Daha çok göz teması kur.

Karşındaki insanlar konuşurken onun gözlerinin içine bakmaktan çekinmemen gerek. Bu şekilde söylediğin şeylerin, yaptığın hareketlerin tesiri çok daha büyük olur. Kendinden emin şekilde göz teması kurmaktan çekinmediğinde, o kişinin hafızasına kazınma ihtimalin de bir hayli yükselir. Ayrıca gözler ruhun aynası olduğundan, flört ederken kullanabileceğin en iyi ograndır.✌️

11. Beden dilini kullan.

Flört demişken, vücut dilini de unutmayalım. Çünkü sadece göz teması kurmak her zaman yetmeyebilir. Bunun yanı sıra karşındakine gülümsemekten, arada bir koluna dokunmaktan veya ona ufak ufak temas etmekten çekinmesen iyi olur. Tabii bu hareketleri abartmamanda fayda var, aksi halde yanlış anlaşılma ihtimalin çok yüksek. Bu nedenle biraz temkinli olarak ama doğallığını da bozmadan dengeli bir vücut dili kullanman en sağlıklısı! ?

Sana verdiğimiz bu taktikleri hemen kullanmak için daha ne bekliyorsun? ✌️?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x